Тут я розкажу як вибрати правильну методику тренування в тренажорному залі. Нині в Інтернеті дуже багато різних методик тренувань, але  кожна з тих методик  не завжди підійде саме тобі. Автор метода тренування розробляв схему тренування для самого себе і в більшості її складають люди, які займаються не один рік важкою атлетикою. Тому не розраховане на вас. На мій погляд найкраще всього скласти програму тренування самому. 

 Важкою атлетикою займаться з 10-ти років, але це не безпечно для дітей. В цей період в них фомується весь організм і можливо отримати травму для хребта. Тому  рекомендують розпочинати займатися цим видом спортом з 15 - 16 років.

При виконанні вправ зі штангою не можна допускати великих навантажень. Розучувати техніку слід із середньою вагою. А вже в міру освоєння вправ і покращення  загального фізичного стану вага штанги поступо збільшується. Удосконалювати спортивну техніку рекомендується зі снарядом такої ваги, який дозволяєвиконувати вправу без помітного викривлення її основних форм рухів і не викликає надмірного напруження м'язів.

 Для початківців рекомендую розпочинати своє тренування з невеликою вагою, виконувати вправи з правильною технікою (Техніка - це головне!!!!!), тренування не повинно перевищувати 1 години заняття.

НІКОЛИ НЕ БЕРІТЬ ДУЖЕ ВЕЛИКУ ВАГУ!!!!!