Вівторок, 11.08.2020, 22:32Вітаю Вас Гість | RSS
ШЛЯХІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 85
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

12:42
ШЛЯХІВСЬКУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ І-ІІІ СТУПЕНІВ АТЕСТОВАНО

 

22 березня 2016 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії з проведення державної атестації Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради Херсонської області.

Відповідно до порядку денного було погоджено висновки членів атестаційної комісії за напрямами освітньої діяльності Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та затверджені вмотивовані рекомендації щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню за підсумками державної атестації навчального закладу.

Для  проведення   атестаційної   експертизи   наказом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 25 січня 2016 року № 24 було створено експертну комісію з числа провідних фахівців відділу освіти, комунальної установи Бериславський районний центр обслуговування закладів освіти, громадськості.

У ході експертної оцінки Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів встановлено, що педагогічний колектив закладу забезпечує на належному рівні реалізацію державної політики в галузі освіти, виконання вимог чинного законодавства. Проведена значна робота зі створення умов для здобуття повної загальної середньої освіти.

Вивченням відповідності документації, в тому числі фінансової, вимогам законодавства встановлено, що в основному, дотримано єдині нормативні вимоги щодо ведення ділової документації.

На час атестації заклад укомплектований педагогічними кадрами на 100%.

Всього в навчальному закладі 17 педагогів.

Мають вищу педагогічну освіту 16 учителів, що становить  94%.

Колектив школи загалом стабільний, плинність кадрів за атестаційний період низька.

Із загальної кількості педагогічних працівників «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії мають 1 чол. (6%), «спеціаліст першої категорії» мають 8 чол. (47%), «спеціаліст другої категорії» –  2 чол. (12%), «спеціаліст» 5 вчителів (29%), 1 вчитель (6%) має 8 тарифний розряд. Показник педагогічних працівників із вищою та першою кваліфікаційною категорією становить 53%.

Атестація педагогів Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснюється у відповідності до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України. Про результативність методичної роботи свідчить участь учителів у конкурсах педагогічної майстерності. У 2014, 2015 роках вчителі школи були учасниками Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінаціях «Початкові класи» та «Образотворче мистецтво». За результатами участі мають лауреата обласного етапу. Два роки поспіль колектив школи брав участь у районному конкурсі ШМО.

Упродовж звітного періоду на базі школи проведено:

у 2012-2013 навчальному році – 1 семінари вчителів початкових класів;

 у 2013-2014 навчальному році – 1 семінар учителів основ здоров’я;

У 2014-2015 навчальному році – 2 семінари учителів іноземної мови та вчителів фізичної культури

Проведена робота сприяла поширенню педагогічного досвіду серед освітян району.

 Учителі використовують інформаційно-комунікаційні технології в педагогічній діяльності. В навчально-виховному процесі педагогами широко використовуються мультимедійні педагогічні програмні засоби, мультимедійні презентації, відеофільми.

Заклад має свою електронну скриньку за адресою shiyahivskazosh@ukr.net та свій сайт за адресою www//shlyhovezosh.at.ua, який регулярно поповнюється інформацією про події в школі.

За звітний період збережено в належному стані будівлю школи без проведення капітальних ремонтів.

Показник забезпечення навчально-виховного процесу комп’ютерами становить 9,6 учнів на один комп’ютер.

До Всесвітньої мережі Інтернет заклад підключено швидкісними каналами зв’язку. За атестаційний період забезпечено стовідсотковий показник  підключення до Інтернету наявних у школі комп’ютерів.

В приміщенні школи постійно підтримуються необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей.

12 учительських стільців;

Наборів дидактичного матеріалу для учнів початкової школи, а також участь всіх батьків учнів школи у спільному проекті з ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» за кошти ЄС та ПРООН, сільського бюджету, районного бюджету та громадської організації «ДОБРОБУТ» були замінені 62 вікна ( навчальні та службові кабінети, спортивний

зал, їдальня) та 13 дверей (навчальні кабінети, їдальня).

Зроблено поточний ремонт їдальні;

   За рахунок цих цінностей, будівельних матеріалів, а також виконання батьками ремонтних робіт забезпечено нормальні умови функціонування всіх систем життєзабезпечення роботи школи.

Навчання, виховання та розвиток учнів відбуваються в безпечних, комфортних умовах.

У школі створені необхідні умови для самореалізації школяра в позаурочний час.

Національно-патріотичне виховання учнівської молоді  є головним пріоритетом виховної   діяльності колективу, здійснюється на кращих зразках історії і культури  рідного краю, українського народу і реалізується за напрямом  формування громадянських та загальнолюдських цінностей. Важливим аспектом патріотичного виховання є залучення учнів до волонтерської та благодійної діяльності по наданню допомоги ветеранам війни,  роботи з упорядкування територій пам’ятників, обелісків  слави та братських поховань, організації акції «Добрий день, ветерани!». Учні – волонтери  активно долучилися до участі у Всеукраїнських акціях «Лист пораненому», «Допоможемо солдату», «Святий Миколай - воїнам», «Хвиля доброти», у благодійних акціях «Діти Херсонщини – воїнам АТО», «Милосердя», «Турбота».

Організація  гурткової  роботи  в  навчальному закладі є однією з форм виховання особистості учня, розвитку його здібностей і обдарувань, отримання позашкільної освіти.   Зазначена робота   організована  в співпраці   школи (безоплатні гуртки: “Дайджест”, “Цікава математика”, “Юний актор”, “Математичний калейдоскоп”, “Мораль і духовність”, “Палітра”, “Арт-мистецтво”),  станції юних техніків (гурток: “Талановиті пальчики”),  центру дитячої та юнацької творчості (гуртки: “Джура”, “Юні краєзнавці”). У школі організовано роботу 10-ти гуртків. Показник охоплення гуртковою роботою учнів школи становить 70%.

У ході вивчення ролі навчального закладу в житті територіальної громади, встановлено, що учні та вчителі беруть участь у спільних заходах, погоджених виконкомом Шляхівської сільської ради.

Налагоджена співпраця педагогічного колективу з батьківською громадськістю.

Батьки беруть активну участь у  виховних заходах, у організації та проведенні конкурсів, родинних свят тощо.

Батьківська громадськість залучається до контролю за організацією харчування учнів, їхнього медичного обслуговування.

За результатами засідання атестаційної комісії прийнято рішення – визнати атестованою Шляхівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

 

 

Переглядів: 242 | Додав: Танцюлька | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту